©2019, Tüm haklar HoneyBox'a aittir.

  • Admin

H100 Aşısı Nedir?

Estetik ve güzel endüstrisi insanlar arasında artmakta olan ihtiyaçları karşılamak adına pek çok farklı yöntem denemektedir. Her gün yüz bakım ürünleri markaları vücudumuzun değişik yerlerinde kullanabileceğimiz krem gibi nemlendiriciler üretiyor. Fakat bunlarda bir yerden sonra yetersiz kalıyor ve insanları ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geliyor. Bunun üzerine çalışmalarını hızla yürüten sağlık endüstrisi geliştirmiş olduğu H100 aşısı sayesinde cildin erken yaşlanmasını engelleyebilmektedir. İnsanlar tarafından oldukça araştırılan H100 aşısını sizler için bu yazımızda derleyeceğiz. Öncelikle H100 aşısı insanlar arasında gençlik iksiri olarak adlandırılıyor. Cildin nem ve su miktarını dengelemekle birlikte içerisinde bulundurduğu özel formülüyle vücutta önemli iyileştirmelerin doğurmasına da etki yaratmaktadır.

H100 Aşısı Nedir?

35 yaşın ardından insan vücudu uğramış olduğu değişimiyle yüzde hızlıca kırışıklıkların meydana gelmesine neden olmaktadır. H100 aşısı da tam burada devreye girerek yaşlanan hormonları dinç tutarak gençlik hormonların vücuttan eksilmesini engellemektedir. Hyaluronik asit azalması sonucu nedeniyle vücut derisinde ve dokularında nem dengelerin bozulduğu görülmektedir. H100 aşısı sağladığı ana etken bileşenleri sayesinde azalış gösteren Hyaluronik asit maddesini yeniden vücutta oluşmasını tahsis etmektedir. H100, yeni nesil cildi gençleştirme, yüzde oluşan kırışıklıkların engellenmesine ve bağışıklık sisteminizi yüksek tutmaya yaramaktadır. İçerisinde bulundurmuş olduğu yüksek oranda Hyaluronik asit ile isminden sıkça bahsettirmeyi başarabilen H100 aynı zamanda antioksidan ailesinde bilinen mannitol elementini barındırmaktadır. Bunlarla birlikte ödem oluşmanın önüne de geçilebilmektedir.

H100 Aşısının göstermiş olduğu Faydalar

Estetik cerrahisinde yaşanan yeniliklerle birlikte artık ileriki yaşlarda bulunan kadınlar veya erkeklerde ilk gençlik yıllarındaki yüze sahip olabiliyor. H100 aşısının da gelişmesi kendini genç hissettirmek isteyen kişilerin oldukça yüzünü güldürebilmektedir. Peki bu H100 aşısının faydaları nelerdir?

Deri üzerinde oluşan ölü hücreleri ortadan kaldırarak tekrardan yenilenebilmesi için canlı hücrelerin oluşunu gerçekleştiriyor.Derinin sürekli nemli halde olmasına elastikiyetin artmasına yardımcı oluyor.Nemlenmeyle birlikte dokuların hızlıca yenilenmesine ve iyileştirme etkisini yaratıyor.Hyaluronik asidin uzun süreli olarak vücutta kalmasını sağlıyor.

Yukarda belirlemiş olduğumuz noktalarda iyileştirme etkisini yaratarak vücudunuzun uzun süreli olarak canlı kalmasına olanak tanımaktadır.


(Yazılarımız bilgi niteliğindedir.Sorumluluk kabul etmemekteyiz.)

5 görüntüleme